فروش آسانسور

فروش آسانسور در تهران

فروش آسانسور هیدورلیک و کششی در تهران با توجه به نیاز مشتریان و شرایط کاربری و فیزیکی گوناگون در مجموعه آسانسور شهر انجام می گیرد، طراحی و نصب انواع آسانسور توسط کارشناسان با تجربه این مجموعه و بررسی های به عمل آمده از ساختمان های مورد نظر انجام می گیرد. اگر قصد خرید آسانسور در مرکزی معتبر در تهران را دارید، پیشنهاد ما آسانسور شهر است، این مجموعه آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر کشور است.

فروش آسانسور هیدورلیک و کششی در تهران با توجه به نیاز مشتریان و شرایط کاربری و فیزیکی گوناگون در مجموعه آسانسور شهر انجام می گیرد، طراحی و نصب انواع آسانسور توسط کارشناسان با تجربه این مجموعه و بررسی های به عمل آمده از ساختمان های مورد نظر انجام می گیرد. اگر قصد خرید آسانسور در مرکزی معتبر در تهران را دارید، پیشنهاد ما آسانسور شهر است، این مجموعه آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر کشور است.

شرکت آسانسور شهر در زمینه فروش آسانسور و تامین قطعات نظیر موتور آسانسور، درب آسانسور، ریل، تابلو فرمان و … فعالیت دارد. این شرکت یکی از معتبرترین شرکت های فعال در زمینه واردات و تامین آسانسور و قطعات آن از منابع معتبر در تهران به حساب می آید.

فروش آسانسور

 صب آسانسور در تهران و سراسر کشور

خرید آسانسور نیازمند آگاهی و شناخت مقدماتی خریدار از انواع آن و نحوه کارکرد آن ها دارد، انواع مختلفی از آسانسورها به دلایلی وجود دارد، به عنوان مثال برخی از آسانسورها برای ساختمان های کوچکتر بهتر هستند در حالی که برخی دیگر برای حمل و نقل بلند طراحی شده اند. برخی از مهم ترین آسانسورهای مورد استفاده به شرح زیر می باشند:

 • آسانسور کششی (Traction elevator)
 • آسانسور هیدرولیک (Hydraulic elevator)
 • آسانسور مغناطیسی (Magnetic elevator)
 • آسانسور پنوماتیک (Pneumatic elevator)
 • آسانسور شیشه ای
 • آسانسور بیمارستانی
 • آسانسور کارگاهی

برای خرید آسانسور از مراکزی استفاده نمایید که خدمات پس از فروش نظیر نصب آسانسور را نیز به صورت حرفه ای انجام دهند. استفاده از آسانسور با توجه به ظرفیت مورد نیاز برای افراد می تواند متفاوت باشد. هر یک از آسانسورهای فوق کارکرد و کاربرد مختلفی دارند و از لحاظ قیمت تفاوت های بسیاری دارند که در ادامه به شرح برخی از آن ها می پردازیم.

فروش آسانسور کششی

آسانسورهای کششی از دسته آسانسورهای پرکاربرد در ایران شناخته می شوند، تفاوت اصلی در نوع آسانسور کششی و هیدرولیک در نحوه حمل و نقل سیستم های کابین است. در آسانسور کششی کابین آسانسور توسط کابل فولادی و سیستم قرقره، وزنه های آسانسور کابین بالا و پایین می رود. آسانسورهای کششی در انواع گیربکس دار، گیر لس، بدون موتورخانه و بالابرنده عرضه می گردد، از مزایای استفاده از این نوع آسانسورها می توان به مصرف انرژی کمتر اشاره نمود. آسانسور کششی برای ساختمان ها با ارتفاع متوسط ​​تا بلند بسیار مناسب می باشند.

در آسانسورهای کششی از وزنه هایی برای جبران وزن کابین و سرنشینان استفاده می شود، این امر نیاز به صرف انرژی بیشتر توسط موتور را کاهش می دهد، به همین دلیل انرژی مصرفی در آسانسورهای کششی کمتر از نوع های دیگر نظیر هیدرولیک می باشد. در این آسانسورها از موتورهای الکتریکی جریان متناوب یا جریان مستقیم استفاده می گردد.

آسانسورهای کششی در دو نوع دنده ای و بدون دنده قابل عرضه هستند، در آسانسورهای دنده ای، گیربکسی به موتور متصل است که دنده ها و چرخ را به حرکت در می آورد و کابل فولادی برای جابجایی کابین از این طریق حرکت می کند. این در حالی است که در آسانسورهای کششی بدون دنده گیربکس مستقیم به انتهای موتور متصل می شود. اگر بخواهیم این دو نوع آسانسور کششی را با هم مقایسه کنیم، باید گفت که در نوع دنده ای در مقایسه با آسانسور بدون دنده سرمایه گذاری اولیه، هزینه های تعمیر و نگهداری کمتر است ولی بازده انرژی در نوع بدون دنده بالاتر است.

فروش آسانسور هیدرولیک

در آسانسور هیدرولیک با استفاده از یک پیستون سیال که در داخل یک سیلندر نصب شده است، کابین را بالا می برند، سیال مورد استفاده در آسانسورهای هیدرولیک معمولا روغن است. سرعت آسانسورهای هیدرولیک معمولا کمتر بوده و برای ساختمان هایی که ارتفاع کمتری دارند بیشتر استفاده می گردند، برای رسیدن به طبقات مرتفع با آسانسور هیدرولیک، به سیلندر و پیستون بلندتری نیاز است. از انواع آسانسورهای هیدرولیکی می توان به آسانسور هیدرولیکی بدون چاله، تلسکوپی، غیر تلسکوپی و طنابی اشاره نمود.

از مزایای استفاده از آسانسورهای هیدرولیک در مقایسه با نوع کششی می توان به قیمت کمتر، هزینه تعمیر و نگهداری کمتر، امکان حمل بارهای سنگین تر اشاره نمود. برای ساختمان ها با ارتفاع کمتر پیشنهاد استفاده از آسانسور هیدرولیک است.

فروش آسانسور مغناطیسی

در آسانسور مغناظیسی از میدان مغناطیسی برای حرکت آسانسور استفاده می شود، در این نوع آسانسورها، موتور به عنوان استاتور و کابین به عنوان روتور به حساب می آیند، با استفاده از جریان الکتریکی در موتور، میدان مغناطیسی بر روی روتور القا می گردد. سیم پیچ های قرار گرفته بر روی کابین آسانسور باردار شده و از این طریق نیروی لازم برای حرکت آسانسور فراهم می گردد، در آسانسورهای مغناطیسی نیاز به قطعاتی نظیر کابل فولادی، موتورخانه و وزنه ها از بین می رود. البته این نکته را نیز باید در نظر گرفت که هزینه آسانسورهای مغناطیسی بالاتر است.

آسانسورهای مغناطیسی به جای اینکه به کابل فولادی، وزنه ها و … متصل شوند، با استفاده از سیم پیچ ها و میدان های الکترومغناطیسی ایجاد شده در آن ها حرکت می کنند. بکارگیری آسانسورهای مغناطیسی تحولی در صنعت آسانسور ایجاد کرده است، شما درون این آسانسورها بدون کابل، قرقره و تنها با استفاده از میدان مغناطیسی بالا و پایین می روید. فناوری مغناطیسی به آسانسورها اجازه می دهد تا آزادانه و خارج از مسیر کابین در یک محور حرکت کنند، به این معنی که آنها بسیار انعطاف پذیرتر از آسانسورهای کابلی هستند.

فروش آسانسور پنوماتیک

در آسانسورهای پنوماتیک نیاز به روغن یا روان کننده های مضرر نمی باشد، این نوع آسانسورها از انرژی هوا برای بالا و پایین بردن کابین استفاده می کنند. این آسانسورها سازگار با محیط زیست بوده و ایمنی بالایی دارند، همچنین هزینه تعمیر و نگهداری آسانسورهای پنوماتیکی پایین است. از دیگر ویژگی های آسانسورهای پنوماتیکی می توان به سرعت نصب بالای این آسانسورها اشاره نمود. آسانسور پنوماتیکی از نظر ابعادی مناسب بوده و در هر جای محیط قابلیت نصب دارد.

در آسانسورهای پنوماتیک از سیستم خلاء برای فراهم کردن قابلیت جابجایی کابین استفاده می گردد، لوله‌ی پنوماتیکی استوانه‌ای است که دارای توربین‌های مخفی است که در بالای آسانسور قرار گرفته‌اند و توربین‌های برقی نیز با حذف هوا خلاء ایجاد می کند و مکش آنقدر قوی است که کابین آسانسور را بالا ببرد. وقتی نوبت به عقب بردن مجدد کابین می‌رسد، دریچه‌های الکترونیکی ویژه در یک فرآیند کنترل‌شده به آرامی هوا را به آسانسور بر می‌گردانند و به کابین اجازه می‌دهند تا به سمت پایین حرکت کند. دقت تجهیزات بکار رفته در آسانسورهای پنوماتیکی بسیار بالا است که محل دقیق آسانسور کاملا کنترل شده است.

فروش آسانسور کارگاهی (آسانسور باربری)

آسانسورهای کارگاهی استفاده فراوانی در ساختمان های در حال ساخت، برج ها و سازه های بلند مرتبه دارند، این آسانسورها ظرفیت های 1 و 1.5 . 2 تنی دارند. اهمیت ایمنی کارگاه ها منجر به ضرورت استفاده از آسانسورهای کارگاهی با کیفیت در مجموعه های مختلف شده است. کارگران از این آسانسورها برای تسریع فعالیت و جابجایی افراد، ابزار و مصالح مختلف استفاده می کنند. ارتفاع های بالا در این آسانسورها قابل دسترس است، بطوریکه تا ارتفاع 500 و بیشتر از آن در این نوع آسانسور قابل دسترس است.

فروش آسانسور شیشه ای

یکی از آسانسورهای جذاب که زیبایی بالایی دارد، آسانسور شیشه ای است. این نوع آسانسورها علاقه مندان بسیاری داشته و از ایمنی مناسبی نیز برخوردار هستند.

مجموعه آسانسور شهر انواع آسانسورها در مدل های گوناگون را برای مخاطبان تهیه و نصب می نماید.

فروش قطعات آسانسور در تهران

بهره گیری از قطعات آسانسور با کیفیت می تواند محیطی امن را برای استفاده کنندگان آسانسور فراهم آورد، برای خرید قطعات آسانسور باید از مراکز معتبر در این زمینه اقدام به خریداری قطعات مورد نظر برای خود نمایید، برخی از مهم ترین قطعات این سازه به شرح زیر می باشد:

 • موتور آسانسور
 • ریل آسانسور
 • درب آسانسور
 • تابلو فرمان
 • شاسی آسانسور
 • سیم بکسل
 • ...

علاوه بر بررسی قیمت به عنوان یکی از مهم ترین فاکتورهای خرید آسانسور برای مشتریان، بررسی کیفیت قطعات مهم ترین فاکتور برای خرید آسانسور به حساب می آید، بکارگیری قطعات با کیفیت با قیمت مناسب از مزایای خرید آسانسور از مراکز معتبر است. مجموعه آسانسور شهر از با کیفیت ترین قطعات برای نصب در آسانسورهای مختلف بهره می گیرد.

قیمت آسانسور

آسانسور از قطعات مختلفی تشکیل شده است که قیمت هر یک از این قطعات در قیمت نهایی تاثیر فراوان دارد، بهره گیری از قطعات برند با کیفیت هزینه متفاوتی دارد. با این وجود هزینه آسانسور متغییر بوده و شما بایستی برای آگاهی از قیمت آن با واحد تامین کننده تماس بگیرید. بین انواع آسانسور تفاوت وجود دارد که این امر ناشی از تفاوت کاربری و قطعات مورد استفاده است. برای خرید آسانسور از خدمات مرکزی استفاده کنید که بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش مناسب را برای شما فراهم آورد. از عوامل مهمی که بر قیمت آسانسور تاثیر گذار می باشد، موارد زیر را می توان نام برد:

 • ارتفاع ساختمان
 • تعداد طبقات
 • مسکونی، اداری یا تجاری بودن ساختمان
 • مدل درب ها
 • موتور گیربکس و گیرلس
 • ظرفیت تعداد افراد
 • سرعت آسانسور برای استفاده

در مجموعه آسانسور شهر با کیفیت ترین آسانسورها با قیمت مناسب برای خریداران تامین می گردد.

آسانسور شهر نمایندگی فروش آسانسور در تهران

بهره گیری از خدمات مرکزی معتبر در زمینه فروش انواع آسانسور از اهمیت بالایی برخوردار است، آسانسور با کیفیت رضایت افرادی که از آن را بهره می گیرند به همراه دارد. مجموعه آسانسور شهر به عنوان یکی از مهم ترین مراکز عرضه و فروش آسانسور در تهران مطرح است. این مجموعه با کیفیت ترین قطعات آسانسور را برای استفاده در ساختمان های مختلف بکار می دهد. همچنین عملیات نصب و بکار گیری آسانسور نیز توسط متخصصین با تجربه این مرکز انجام می گیرد.

آسانسور شهر با کیفیت ترین آسانسورها را برای استفاده خریداران تهیه می کند، جهت مشاوره و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید.

نصب آسانسور

نصب آسانسور فرایندی کاملا تخصصی است که باید توسط استادکار حرفه ای انجام گیرد. ...

...

سرویس و نگهداری آسانسور

تعمیر و نگهداری آسانسور فرایندی تخصصی است، شرکت های مطرح در زمینه فروش و نصب آسانسور،

...